Kariéra

Kariéra ve společnosti Fresenius Kabi

Hledáte atraktivní zaměstnání v moderní společnosti? Přemýšlíte, proč právě Fresenius Kabi by Vám takovou příležitost mohl poskytnout? 

Fresenius Kabi je společnost s vedoucím postavením v oblasti infuzní terapie a klinické výživy v Evropě a řadě zemí Latinské Ameriky a Asie. Ve skupině i.v. generických léků se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele na farmaceutickém trhu ve Spojených státech amerických.
Společnost se dlouhodobě orientuje na léčbu kriticky a chronicky nemocných pacientů v nemocnicích i mimo ně.


Držíme se našeho poslání:


„Na základě našich znalostí v oblast infuzí a nutriční léčby, s pomocí našich farmaceutických výrobků a zdravotních zařízení, s oddaností a obětavostí našich zaměstnanců, vytváříme takové prostředky, které nás staví na vedoucí místo ve světě na poli léčby a péče o kriticky a dlouhodobě nemocné pacienty v nemocnicích i mimo ně.“

 


Svým zaměstnancům nabízíme:


 • motivační systém odměňování založený na výsledcích práce jednotlivce, i celé firmy
 • pracovní pomůcky dle potřeby na zastávané pozici
 • přátelský pracovní kolektiv
 • pravidelné vzdělávání, které umožňuje odborný rozvoj zaměstnanců, a to včetně školení v zahraničí
 • dovolená nad zákonný rámec (celkem tedy 5 týdnů dovolené)
 • pružná pracovní doba (tzn. flexibilní začátek a konec pracovní doby)
 • příspěvek na stravování
 • nápoje na pracovišti zdarma

 

Co očekáváme od svých zaměstnanců:


Profesionální přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, loajalitu k firmě a schopnost týmové i individuální práce.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci se zaměstnanci, kteří chtějí získat nebo rozvíjet své dosud nabyté znalosti, budovat svoji kariéru, podílet se na řešení problémů a týmově pracovat, ať už v oblasti zdravotnictví nebo na různých administrativních či manažerských pozicích.


Koho hledáme:


 • pracovníky, jimž jsou blízké naše hodnoty – kvalita, pokrok v lékařství, zaměření se na potřeby zákazníka, nadšení, oddanost a odpovědnost, bezúhonnost a poctivost
 • pracovníky se zkušenostmi v daném oboru
 • týmové hráče s orientací na výsledky
 • ochotu učit se, dál se vzdělávat
 • zájem o problematiku infuzní terapie a klinické výživy

 

Pokud byste se rádi zařadili do našeho týmu, neváhejte a obraťte se na nás pomocí aktuální nabídky volných pozic. Pokud bude Váš profesní profil odpovídat nárokům kladeným na pozici, budeme Vás do 15. dnů kontaktovat. V opačném případě budou Vaše osobní údaje v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů odstraněny z naší databáze, případně Vám bude nabídnuta účast v jiném výběrovém řízení.


Poskytnutím svých osobních údajů obsažených v profesním životopise dáváte souhlas s tím, aby je společnost Fresenius Kabi s.r.o., Želetavská 1525/1, 140 00, Praha 4, zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, po dobu maximálně jednoho roku. Poté budou Vaše osobní údaje zlikvidovány. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.


Děkujeme Vám za Váš zájem a těšíme se na brzké setkání.


Tým Fresenius Kabi s.r.o.